Virtuves dizains
Virtuves dizains ar mūsdienu datorgrafikas sniegtājām iespējām
December 7, 2017
sadzīves tehnika - virtuves iekārta
Sadzīves tehnika – kā neapjukt plašajā piedāvājumā
January 3, 2018
virtuves izlientes to veidi

Virtuves izlietnes

Noskaidrojiet vairāk par iespējamajiem virtuves izlietnes veidiem.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 votes, average: 4.86 out of 5)
Loading...
 
 

Neviena virtuve nav iedomājama bez izlietnes. Laikam ejot uz priekšu, izlietne kalpot ne tikai tās galvenajai funkcijai, bet arī papildina telpas interjeru.


Ir iespējami trīs iebūvēšanas veidi – līdzeni montējamās izlietnes, no augšas liekamās izlietnes un pabūvējamās izlietnes.

Praktiskākais veids noteikti ir pabūvējamās izlietnes. Piemēram, ja uz darba virsmas ir palikušas drupačas, Jūs tās brīvi varat ieslaucīt izlietnē un tās nekur neaizķersies.

Vienas no populārākajāmi šāda veida izlietnēm ir „Franke” nerūsējošā tērauda izlietnes un tām ir tikai viens nenozīmīgs mīnuss, ūdens pilieniem izžūstot, paliek kaļķakmens nogulsnes.


Šajā rakstā virtuves izlietnes iedalīsim četrās kategorijās:

keramikas,

kompozītmateriāla,

metāla,

citu materiālu.

 
 

Keramikas izlietnes priekš virtuves


Lielāka daļa no veikalos piedāvātajām izlietnēm ir keramikas, tās ir slavenas ar savu ilgtspēju. Keramikas izlietnes ir iespējams iegādāties gan priekš budžeta klases, gan ļoti ekskluzīviem projektiem. Tās ir iespējams iegādāties sākot no 20.00Eur.

Materiāla īpašību dēļ, šīs izlietnes nav iespējams uztaisīt lielas un arī to formas ir ierobežotas – tikai apaļas. Ja izlietnei vēlaties ļoti plānas malas, ražošanas procesā ir iespējams pievienot kvarcu, kas ļaus tās biezumu samazināt līdz pat 6 mm.

 
 

Kompozītmateriāla izlietnes


Kompozītmateriāla izlietnes beidzamajos gados ir palikušas daudz pieprasītākas. Šāda veida izlietnes lieliski iederas virtuves interjerā un tām ir iespējamas dažādas formas. Populārākās ir mākslīgā akmens vai akmens izlietnes.

Akmens izlietnes ir ļoti izturīgas un to ražotāji tām piedāvā garantiju līdz pat 25 gadiem. Šādas izlietnes izmaksas ir sākot no 700.00Eur.

Mākslīgā akmens izlietņu lielākais plus ir tāds, ka nav redzamas salaiduma vietas un tās ir iespējams salaist kopā ar virsmu. To izmaksas ir mazliet draudzīgākas, sākot no 200.00Eur.

 
 

Metāla izlietnes priekš virtuvēm


Metāla izlietnes ir iespējams iegādāties gan priekš budžeta klases, gan ekskluzīviem projektiem. To piedāvājuma klāsts ir ļoti plašs. Lai izlietne iederētos tieši Jūsu virtuves interjerā, tiek piedāvātas dažādas formas.


Virtuves izlientes no citiem materiāliem


Šī kategorija ir domāta priekš ekskluzīviem un dārgiem virtuves projektiem. Virtuves izlietnes ir iespējams izveidot no kvarca, bronzas, sudraba, zelta vai pat dabīgiem akmeņiem.

Šādu izlietņu cena pārsniedz 1000.00Eur.

 
 

Virtuves izlietņu tendences


Arī virtuves izlietnēm ir raksturīgas tendences, kas, protams, mainās gandrīz katru gadu. Dotajā brīdī modē ir neierastas formas un krāsas.

Ja runājam par orģinālākajām izlietnēm, pirmajā vietā noteikti ierindosim Sasso ražoto izlietni „Ammonit”. Tās dizains krasi atšķiras no ierastā un noteikti izcelsies Jūsu interjerā. „Ammonit” izlietne ir veidota kā gliemežvāks un ūdens līst pa spirāli, veidojot ko līdzīgu upei.

Traukus šādā izlietnē noteikti būs sarežģīti nomazgāt, tāpēc virtuvē nāksies atvēlēt vietu trauku mazgājamajai mašīnai.