Iebūvējamie skapji

 

Iebūvējamais skapis Eduardam


Kvalitāte un risinājumi


Iebūvējamais skapis ar četrām bīdāmajām durvīm. Durvis no stikla, kurš iestrādāts alumīnija rāmī, kura biezums ir 1,8mm.

Šis rāmis durvīm dod viengabalainu sajūtu un ilūziju, ka durvis sastāv tikai no stikla. Durvis uzliktas uz īpaša mehanisma, kurš rada sajūtu, ka durvis karājas gaisā. Tām nav ne grīdas, ne griestu sliedes! Skapī iestrādāts izvelkams spogulis, atvilktnes, plaukti un pakaramās stangas. Katru skapi iespējams pielāgot katra cilvēka individuālām vēlmēm!


Apskatīt

Skapis Aijai


Funkcionalitāte


Ražojam augstākās kvalitātes iebūvējamos skapjus ar plašāko funkcionalitāti!

Iebūvētais skapis Jums ļaus ietaupīt vietu un izmantot atvēlēto telpu pēc iespējas plašāk! Skapjus ražojam pēc klientu individuālām vēlmēm! Skapja durvis iespējams ražot no dažādiem materiālie, kā piemēram - spogulis, koks, plastikāts! Atēlā redzamā skapja durvis ražotas no spoguļa! Iekšā skapī izvietoti vairāki plaukti, pakaramā stanga un vairāki grozi, ērtai drēbju uzglabāšanai!


Apskatīt

Skapis Artūram


Funkcionalitāte


Šis skapis ir ražots pēc individuāla pasūtījuma un ticis pielāgots esošajai situācijai. Skapis atrodas pie sienas, kura saplūst ar nišu.

Skapim ir trīs bīdāmās durvis. Divas no tām ir stikla uz kura uzlīmēta plēve. Viena no durvīm sastāv no spoguļa. Skapī iebūvētas sešas atvilktnes, kuras atveras uz piespiedi, tādējādi, tas ļauj neizmantot rokturus. Vēl skapī ir drēbju un apavu grozi, daudz plaukti, kā arī liela platība pakaramo drēbju glabāšanai!


Apskatīt