Iebūvējamie skapji

Kvalitāte. Individuāli risinājumi. Savlaicīgi izpildes termiņi.
 
 

Daži no mūsu izstrādātajiem projektiem

Iebūvējamais skapis Eduardam


Kvalitāte un risinājumi


Iebūvējamais skapis ar četrām bīdāmajām durvīm. Durvis no stikla, kurš iestrādāts alumīnija rāmī, kura biezums ir 1,8mm.

Šis rāmis durvīm dod viengabalainu sajūtu un ilūziju, ka durvis sastāv tikai no stikla. Durvis uzliktas uz īpaša mehanisma, kurš rada sajūtu, ka durvis "karājas gaisā". Tām nav ne grīdas, ne griestu sliedes. Skapī iestrādāts izvelkams spogulis, atvilktnes, plaukti un pakaramās stangas. Katru skapi iespējams pielāgot katra cilvēka individuālām vēlmēm.


Apskatīt

Skapis Aijai


Funkcionalitāte


Ražojam augstākās kvalitātes iebūvējamos skapjus ar plašāko funkcionalitāti.

Iebūvētais skapis Jums ļaus ietaupīt vietu un izmantot atvēlēto telpu pēc iespējas plašāk. Skapjus ražojam pēc klientu individuālām vēlmēm. Skapja durvis iespējams ražot no dažādiem materiālie, kā piemēram - spogulis, koks, plastikāts. Atēlā redzamā skapja durvis ražotas no spoguļa. Iekšā skapī izvietoti vairāki plaukti, pakaramā stanga un vairāki grozi, ērtai drēbju uzglabāšanai.


Apskatīt

Skapis Artūram


Funkcionalitāte


Šis skapis ir ražots pēc individuāla pasūtījuma un ticis pielāgots esošajai situācijai. Skapis atrodas pie sienas, kura saplūst ar nišu.

Skapim ir trīs bīdāmās durvis. Divas no tām ir stikla uz kura uzlīmēta plēve. Viena no durvīm sastāv no spoguļa. Skapī iebūvētas sešas atvilktnes, kuras atveras uz piespiedi, tādējādi, tas ļauj neizmantot rokturus. Vēl skapī ir drēbju un apavu grozi, daudz plaukti, kā arī liela platība pakaramo drēbju glabāšanai.


Apskatīt
 
 
 

Piesakieties bezmaksas konsultācijai un projekta skicei

 
 

Projekta izstrādes norise:

Atsūtiet mums epastu ar aptuvenu aprakstu par to, kādu skapi Jūs vēlies. Pievienojiet telpas foto attēlus, kurā plānots skapi uzstādīt. Sienas izmērus pie kuras skapis atradīsies.

Balstoties uz saņemto informāciju mēs izveidosim iebūvējamā skapja skici, un aptuvenu izmaksas piedāvājumu.

Tikšanās klātienē, kur tiek prezentēts izstrādātais projekts, izvēlēti jau precīzi materiāli un saskaņotas sīkākas detaļas.

Precīza projekta izstrāde un izmaksu aprēķināšana.

Projekta saskaņošana un apstiprināšana.

Precīzu mērījumu veikšana objektā.

Ražošana (4-5 nedēļas).

Uzstādīšana objektā.

 
 

"UP" ražotie iebūvējamie skapji ļaus Jums ietaupīt vietu mājoklī, kā arī pēc iepējas funkcionālāk izmantot Jums atvēlēto platību. Iebūvējamos skapjus iespējams izbūvēt arī dažādās nišās un mazās telpās. Izveidosim skapi tā, lai tas būtu ērts un ideāli piemērots drēbju un citu mantu glabāšanai.

Ražošanā izmantojam labākās un ilgnoturīgākās bīdāmās sistēmas, no tādiem ražotājiem kā Hettich, Amflex u.c. Skapju durvis iespējams ražot gan no stikla, gan koka, gan lamināta.

Ja vēlies, lai arī Jūsu mājoklī ir lieliski pārdomāts iebūvējamais skapis, kurš priecēs acis, būs ērts lietošanā un kalpos ilgi un kvalitatīvi, tad sazinies ar "UP". Mūsu komanda izveidos projektu tieši Jums, ņemot vērā visas Jūsu vēlmes un ieteikumus, kā arī ieteiks savus risinājumus, lai gala produkts būtu ideāls.