Par mumsNoskaidrojiet vairāk par mūsu ģimenes uzņēmumu.

„UP” mēbeles ir uzticams ģimenes uzņēmums ar ilggadēju pieredzi mēbeļu ražošanā. Pēteris Treijs savas galdniecības gaitas uzsāka vairāk kā pirms 30 gadiem.

Sākotnēji Pēteris savas prasmes un iemaņas attīstīja, strādājot citā uzņēmumā. Laikam ritot, radās vīzija par savu uzņēmumu. Nepagāja ne pāris gadi, kad izdevās izveidot savu mēbeļu darbnīcu un, augot pasūtījumu skaitam, tika palielināts galdnieku skaits.

Pēc uzņēmuma paplašināšanās, lai uzlabotu klientu apkalpošanu, tikai piesaistīts dēls Jānis, kurš sekmīgi darbojas šajā lauciņā. Pēc neilga laika, lai attīstītu uzņēmuma tēlu un zīmolu, tika piesaistīts Jāņa svainis Ronalds, kurš ir mārketinga speciālists.

Šobrīd „UP” mēbeles ir viens no straujāk augošajiem uzņēmumiem mēbeļu ražošanā. Pēdējos mēnešos ir manāmi kāpis pasūtījumu skaits. Par cik „UP” ražo patiesi kvalitatīvas virtuves iekārtas un mēbeles, tās ir iecienījuši arī zviedri. Pēteris, Jānis un Ronalds ik dienas strādā pie tā, lai uzlabotu ražošanas termiņus, servisu un piedāvājumu.

 
 

Mūsu klientiem vienmēr iesakām labāko risinājumu konkrētajā situācijā, lai ne tikai tiktu izpildītas viņu vēlmes, bet arī virtuves iekārta būtu patiešām ērta un funkcionāla.

Veicot ražošanas optimizāciju, spējam ražot virtuves iekārtas ar patiešām satriecošiem izgatavošanas termiņiem.

Ja lielākā daļa uzņēmumu virtuves iekārtu ražo 2 mēnešos, tad "UP" var lepoties ar to, ka šo darbu paveicam četrās līdz piecās nedēļās.

"UP" komandai pats svarīgākais ir apmierināts klients, līdz ar to nodrošinām individuālu pieeju katram klientam un visus ar ražošanu saistītos darbus veicam profesionāli un kvalitatīvi.

 
 

"UP" mēbeles ražo augstas kvalitātes virtuves iekārtas, skapjus, iebūvējamos skapjus, durvis un pat kāpnes pēc individuāla pasūtījuma.

"UP" komanda ir ieguvusi lielu pieredzi gan mēbeļu projektēšanā, gan izgatavošanā. Apvienojot labākos nozares speciālistus, "UP" spēj profesionāli izstrādāt jebkuru projektu.

Lai nodrošinātu augstu kvalitāti un ilgmūzību, izmantojam tikai Eiropas labākos furnitūras ražotājus - Blum, Hettich un Hafele. Šī furnitūra palīdz virtuves iekārtām nodrošināt ilgu kalpošanas mūžu un, protams, padara ērtāku Jūsu ikdienu.