Par mums

Ražošana

“UP” ražo mūsdienīgas mēbeles pēc klienta individuāla pasūtījuma. Nozares speciālisti izveidos projektu, kas atbildīs tieši Jūsu vēlmēm.

Meistari

Galdnieki jeb kā mēs viņus saucam – koka virtuozi, kas “UP” komandā ir atlasīti un strādā šajā nozarē jau vairāk kā 20 gadus, nodrošinās mēbelēm augstāko kvalitāti un ilgmūžību.

Piedāvājums

“UP” ražo virtuves iekārtas, viesistabas iekārtas, skapjus, iebūvējamos skapjus, kāpnes, biroja mēbeles un citas funkcionālas un ērtas mēbeles.

11

KONSULTĀCIJA

Uzklausot Jūsu vēlmes, interjera speciālists konsultēs, ieteiks jums labākos risinājumus. Uz vietas tiks ieskicēts vēlamās mēbeles izskats un noņemti precīzi mēri tālākai projekta virzībai.
22

PROJEKTA IZSTRĀDE

Pēc pirmās konsultācijas, “UP” speciālisti izstrādās projektu, kas atbildīs Jūsu vēlmēm. Tiks izveidoti profesionāli rasējumi un mēbeles tāme. Seko otrā tikšanās, kur projekts tiek saskaņots.
63

RAŽOŠANA

Pēc projekta saskaņošanas uzsākam mēbeles ražošanu, kas aizņem no vienas līdz četrām nedēļām.
54

UZSTĀDĪŠANA

Kad ražošanas process ir pabeigts, nekavējoties sākam uzstādīšanas darbus Jūsu mājoklī. Atkarībā no mēbeles sarežģītības, uzstādīšana var aizņemt no pāris stundām līdz trīs dienām.
UP mēbeles logo 2
Sazinieties  ar “UP” komandu jau šodien, lai Jūsu sapņi kļūst par realitāti!
“UP” ražo mūsdienīgas mēbeles pēc klienta individuāla pasūtījuma. Nozares speciālisti izveidos projektu, kas atbildīs tieši Jūsu vēlmēm. Galdnieki, kuri strādā šajā nozarē jau vairāk kā 20 gadus, nodrošinās mēbelēm augstāko kvalitāti un ilgmūžību!

Sadarbības partneri
  • Korte - sadarbības partneris
  • amf furnitūra
  • LegnoLL sadarbības partneris