Virtuves iekārtas

Kvalitāte. Individuāli risinājumi. Savlaicīgi izpildes termiņi.
 

Daži no mūsu izstrādātajiem projektiem

Virtuve Sandrai


Gaiša un eleganta virtuves iekārta


Virtuves iekārtas fasādes ir no balta akrila, bet virsma no mākslīgā akmens. Arī izlietne ir no tā paša materiāla.

Atviktņu vadotnes tika pasūtītas no visiem pazīstamā un atzītā Eiropas furnitūras ražotāja Hettich. Virtuves iekārta ir aprīkota ar kvalitatīvu un ērtu atkritumu konteineru no Franke.

Lai virtuves telpā radītu būtu mājīguma sajūtu, zem augšējie skapīšiem ir iebūvēts LED apgaismojums.


Apskatīt

Virtuve Kasparam


Moderna un ergonomiska virtuves iekārta


Sākotnēji virtuves iekārta tika plānota ar baltām krāsotām fasādēm un gaiši brūnu mākslīgā akmens virsmu. Pēc ilgam pārdomām, Kaspars nonāca pie secinājuma, ka tomēr viņa dzīvoklim piestāvēs gaiši pelēka virtuves iekārta ar baltu mākslīgā akmens virsmu.

Lai piešķirtu virsmai odziņu un padarītu to ērtāku, tika izveidotas noteces pie izlietnes. Šīs ūdensrievas ir vienkāršs un praktisks risinājums, lai atvieglotu virsmas tīrīšanu un palīdzētu notecēt ūdens šļakatām pēc trauku mazgāšanas.

Virtuves dizains tika radīts atbilstoši Kaspara vēlmēm.


Apskatīt

Virtuve Kārlim


Mūsdienīgs minimālisms


Virtuve, kuru projektējuši "UP" komandas dizaineri, radīta elegantā minimālisma stilā, apvienojot tumšo ozolkoka šarmu ar eleganti balto toni.

Virtuves lielākā daļa ražota no beicēta ozolkoka. Ozola tonis pielāgots pārējam mājokļa interjeram. Augšējie skapīši - baltā krāsā. Fasādes krāsotas ar baltu krāsu un pēc tam, lai padarītu tās glancētas, tās slīpētas ar dažāda raupjuma smilšpapīriem, lai izveidotu spoguļefektu. Dizainā iekļauts nestandarta tvaika nosūcējs, kas ticis speciāli piemeklēts šai virtuvei. Virtuvē redzam akmens masas virsmu ar izlietni. Šī virsma ir kvalitatīvi apstrādāta, lai izlietnei un virsmas daļām nebūtu redzamas salaidumu vietas.

Lai dizains tiktu izstrādāts līdz pilnībai, tā radīšanā tika piesaistīti "UP" labākie speciālisti un ņemtas vērā saimnieku vēlmes.

"UP" pārvērš idejas realitātē.


Apskatīt

Virtuve Andrejam


Funkcionalitāte


Virtuve ir radīta cilvēkam, kurš tajā pavada ļoti daudz laika - šefpavāram Andrejam. Tā projektēta ar lielu Andreja iesaistīšanos un veidota tā, lai tā būtu maksimāli ērtāka un funkcionālāka.

Virtuve veidota no ozolkoka imitācijas jeb laminētas skaidu plāksnes. Šis materiāls ir noturīgs pret skrāpējumiem un cita veida bojājumiem. Šī materiāla izvēle ļaus Jums ietaupīt. Augšējo skapīšu fasādē ir iestrādāts matēts stikls. Virtuve ir izvietota "U" veidā, tai ir mākslīgā akmens virsma ar iestrādātu tērauda izlietni. Šī virsma ir apstrādāta tā, lai salaiduma vietas tajā nebūtu redzamas, tādējādi veidojas iespaidīga viengabalaina virsma.

"UP" pārvērš idejas realitātē.


Apskatīt

Virtuve Līgai


Virtuve, kura ražota pirms 15 gadiem


Šī virtuve ir lielisks piemērs tam, ka ražojam augstākās kvalitātes produktu un projektu veidojam pārdomāti.

Līga pirms 15 gadiem pie mums pasūtīja virtuves iekārtu. Pavisam nesen Līga ar mums sazinājās un vēlējās, lai palīdzam novērst radušos defektu. Bija ieplaisājusi virtuves darba virsma. Pēc defekta novēršanas, virtuve izskatās kā jauna pat pēc 15 gadus ilgas lietošanas. Līgas virtuvi ražoja Pēteris, kurš tagad ir "UP" ražošanas vadītājs.

Virtuves fasādes ir veidotas no koka, kurš ir pārklāts ar akrilu. Tas rada spīdīgumu un spoguļefektu. Virsma - mākslīgais akmens. Bildēs arī varam redzēt, ka virsmai tiešām ir 15 gadi, jo tajā laikā tehnoloģijas nebija attīstijušās tik tālu, lai izlietni varētu iestrādāt tā, lai salaiduma vieta pazustu pilnībā. Mūsdienās salaiduma vieta nebūtu redzama.

"UP" ražo tikai augstākās kvalitātes mēbeles.


Apskatīt

Virtuve Aijai


Moderni klasiskais


Aija ir sieviete ar izsmalcinātu stilu, kura savā virtuvē apvienojusi gan mūsdienīgo, gan nedaudz klasisko.

Aija ir izvēlējusies divus fasāžu veidus. Apakšējo skapīšu fasādes - ozolkoka imitācija. Augšējo skapīšu fasādes - krāsotas baltā, matētā tonī! Virsma - bēša, laminēta skaidu plāksne. Šī virsma lieliski iederas šādā virtuvē. Tā ir skaista, noturīga pret skrāpējumiem un ļauj arī ietaupīt.


Aija, sadarbojoties ar "UP" speciālistiem, ir radījusi šo dizainu. "UP" eksperti ieteica labākos risinājumus un izstrādāja šo dizainu līdz pilnībai.

Apskatīt

Virtuve Sabīnei


Moderni


Virtuve pilnībā ražota no lamināta. Šis materiāls nodrošina ērtu virtuves kopšanu. Laminātam pieejams ļoti liels krāsu un tekstūru spektrs.

Augšējo skapīšu durtiņām izmantots stikls, kurš iebūvēts alumīnija rāmī. Starp augšējiem un apakšējiem skapīšiem uz sienas ir stikla panelis ar uzdrukātu bildi. Šādi paneļi pieejami dažādās krāsās.


Sabīne, sadarbojoties ar "UP" speciālistiem, ir radījusi šo dizainu. "UP" eksperti ieteica labākos risinājumus un izstrādāja šo dizainu līdz pilnībai.

Apskatīt

Virtuve Laurai


Ekonomiski


Ražota no balta lamināta, kas nodrošina ērtu kopšanu un zemu cenu. Arī virsma ražota no lamināta.

Šī virtuves fasādes ir krāsotas - baltas un virsa ir veidota no lamināta.


"UP" speciālisti ir radījuši šīs virtuves dizainu, izmantojot ekonomiskākos risinājumus virtuves izstrādei.

Apskatīt

Virtuve Svetlanai


Moderni un fukcionāli


Virtuves iekārtas fasādes ir veidotas no akrila - apakšējās pelēkā krāsā, augšējās - bēšā.

Virsma ir veidota lamināta. Šis materiāls ir viegli kopjams un lieliski izskatās atvērta tipa virtuvēs.

Virtuves augšējiem skapīšiem ir izmantoti paceļamie mehānismi, lai ērtāk ir piekļūt nepieciešamajām lietām.

"UP" pārvērš idejas realitātē.


Apskatīt

Virtuve Ritai


Klasika


Finierēta buka virtuve ar krāsotām augšējām fasādēm. Mākslīgā akmens virsma nodrošina virsmas viegabalainību un neredzamas salaiduma vietas.

Lai virtuvei piešķirtu nedaudz vieglumu, augšējās fasādēs ir izmantots arī stikls.

Virtuvē izmantotas "Blum legrabox" atvilktņu vadotnes, kuras nešaubīgi var saukt par vienām no labākajām tirgū.

"UP" pārvērš idejas realitātē.


Apskatīt
 
 
 

Piesakieties bezmaksas konsultācijai un projekta skicei

 
 

Projekta izstrādes norise:


Atsūtiet mums epastu ar aptuvenu aprakstu par to, kādu virtuvi Jūs vēlaties. Pievienojiet telpas foto attēlus, kurā plānota virtuves iekārta. Kā arī sienu izmērus, pie kurām virtuve tiks novietota.

Balstoties uz saņemto informāciju mēs izveidosim 3D virtuves skici, un aptuvenu cenas piedāvājumu.

Pēc tam vienosimies par tikšanās klātienē Jums ērtā laikā, kur tiek prezentēts izstrādātais projekts. Būs nepieciešams izvēlēties precīzus materiālus, furnitūru un saskaņot sīkākās detaļas.

Pēc apspriešanās, izstrādāsim precīzu projekta skici un izmaksas.

Projekta saskaņošana un apstiprināšana.

Precīzu mērījumu veikšana objektā.

Ražošana (4-5 nedēļas).

Uzstādīšana objektā.

 
 

"UP" ražo mūsdienīgas un funkcionālas virtuves iekārtas pēc klientu individuāla pasūtījuma. Ražošanas procesā tiek izmantotas jaunākās tehnoloģijas un augstākās kvalitātes materiāli, kas mūsu ražotajām mēbelēm nodrošina augstu kvalitāti un ilgmūžību.


Jaunākās tehnoloģijas papildina mūsu pieredzējusī meistaru komanda. Mūsu komandā darbojās tikai zinošākie un ar pieredzi bagātākie galdnieki, kuri radīs risinājumu pat vissarežģītākajām situācijam.

Lielu daļu no mēbeles kvalitātes un funkcionalitātes nodrošina arī tajā izmantotā furnitūra. Kā jau minējām, mēs sadarbojamies ar pasaules labākajiem furnitūras ražotājiem - Blum, Hāfele, Hettich u.c.

Ja vēlaties, lai arī Jūsu mājoklī ir lieliski pārdomāta virtuves iekārta, kura gan priecēs acis, gan būs ērta lietošanā un kalpos ilgi un kvalitatīvi, tad sazinies ar mums. Mūsu komanda izveidos projektu tieši Jums, ņemot vērā visas Jūsu vēlmes un ieteikumus, kā arī ieteiks savus risinājumus, lai gala produkts būtu ideāls.