Virtuves iekārtas

 

Virtuve Kārlim


Mūsdienīgs minimālisms


Virtuve, kuru projektējuši "UP" komandas dizaineri, radīta elegantā minimālisma stilā, apvienojot tumšo ozolkoka šarmu ar eleganti balto toni.

Virtuves lielākā daļa ražota no beicēta ozolkoka. Ozola tonis pielāgots pārējam mājokļa interjeram. Augšējie skapīši - baltā krāsā. Fasādes krāsotas ar baltu krāsu un pēc tam, lai padarītu tās glancētas, tās slīpētas ar dažāda raupjuma smilšpapīriem, lai izveidotu spoguļefektu. Dizainā iekļauts nestandarta tvaika nosūcējs, kas ticis speciāli piemeklēts šai virtuvei. Virtuvē redzam akmens masas virsmu ar izlietni. Šī virsma ir kvalitatīvi apstrādāta, lai izlietnei un virsmas daļām nebūtu redzamas salaidumu vietas!

Lai dizains tiktu izstrādāts līdz pilnībai, tā radīšanā tika piesaistīti "UP" labākie speciālisti un ņemtas vērā saimnieku vēlmes.

"UP" pārvērš idejas realitātē!


Apskatīt

Virtuve Andrejam


Funkcionalitāte


Virtuve ir radīta cilvēkam, kurš tajā pavada ļoti daudz laika - šefpavāram Andrejam! Tā projektēta ar lielu Andreja iesaistīšanos un veidota tā, lai tā būtu maksimāli ērtāka un funkcionālāka!

Virtuve veidota no ozolkoka imitācijas jeb laminētas skaidu plāksnes. Šis materiāls ir noturīgs pret skrāpējumiem un cita veida bojājumiem. Šī materiāla izvēle ļaus Jums ietaupīt! Augšējo skapīšu fasādē ir iestrādāts matēts stikls. Virtuve ir izvietota "U" veidā, tai ir mākslīgā akmens virsma ar iestrādātu tērauda izlietni. Šī virsma ir apstrādāta tā, lai salaiduma vietas tajā nebūtu redzamas, tādējādi veidojas iespaidīga viengabalaina virsma!

"UP" pārvērš idejas realitātē!


Apskatīt

Virtuve Līgai


Virtuve, kura ražota pirms 15 gadiem


Šī virtuve ir lielisks piemērs tam, ka ražojam augstākās kvalitātes produktu un projektu veidojam pārdomāti!

Līga pirms 15 gadiem pie mums pasūtīja virtuves iekārtu! Pavisam nesen Līga ar mums sazinājās un vēlējās, lai palīdzam novērst radušos defektu! Bija ieplaisājusi virtuves darba virsma! Pēc defekta novēršanas, virtuve izskatās kā jauna pat pēc 15 gadus ilgas lietošanas. Līgas virtuvi ražoja Pēteris, kurš tagad ir "UP" ražošanas vadītājs.

Virtuves fasādes ir veidotas no koka, kurš ir pārklāts ar akrilu. Tas rada spīdīgumu un spoguļefektu. Virsma - mākslīgais akmens. Bildēs arī varam redzēt, ka virsmai tiešām ir 15 gadi, jo tajā laikā tehnoloģijas nebija attīstijušās tik tālu, lai izlietni varētu iestrādāt tā, lai salaiduma vieta pazustu pilnībā! Mūsdienās salaiduma vieta nebūtu redzama!

"UP" ražo tikai augstākās kvalitātes mēbeles.


Apskatīt

Virtuve Aijai


Moderni klasiskais


Aija ir sieviete ar izsmalcinātu stilu, kura savā virtuvē apvienojusi gan mūsdienīgo, gan nedaudz klasisko!

Aija ir izvēlējusies divus fasāžu veidus. Apakšējo skapīšu fasādes - ozolkoka imitācija. Augšējo skapīšu fasādes - krāsotas baltā, matētā tonī! Virsma - bēša, laminēta skaidu plāksne! Šī virsma lieliski iederas šādā virtuvē! Tā ir skaista, noturīga pret skrāpējumiem un ļauj arī ietaupīt!


Aija, sadarbojoties ar "UP" speciālistiem, ir radījusi šo dizainu! "UP" eksperti ieteica labākos risinājumus un izstrādāja šo dizainu līdz pilnībai!

Apskatīt