Līgas virtuves iekārta

 

Šī virtuve ir lielisks piemērs tam, ka ražojam augstākās kvalitātes produktu un projektu veidojam pārdomāti.

Līga pirms 15 gadiem pie mums pasūtīja virtuves iekārtu. Pavisam nesen Līga ar mums sazinājās un vēlējās, lai palīdzam novērst radušos defektu. Bija ieplaisājusi virtuves darba virsma. Pēc defekta novēršanas, virtuve izskatās kā jauna pat pēc 15 gadus ilgas lietošanas. Līgas virtuvi ražoja Pēteris, kurš tagad ir "UP" ražošanas vadītājs.

Virtuves interjers - fasādes ir veidotas no koka, kurš ir pārklāts ar akrilu. Tas rada spīdīgumu un spoguļefektu. Virsma - mākslīgais akmens. Bildēs arī varam redzēt, ka virsmai tiešām ir 15 gadi, jo tajā laikā tehnoloģijas nebija attīstijušās tik tālu, lai izlietni varētu iestrādāt tā, lai salaiduma vieta pazustu pilnībā! Mūsdienās salaiduma vieta nebūtu redzama.

 

Fotogrāfijas


 
 
 
 

Atsauksme


  • "UP" virtuve manā mājoklī jau ir 15 gadus! Un nevaru pateikt neko sliktu! Viss ir maksimāli labi. Ērtāku virtuvi iedomāties nespēju. Lietoju šo virtuvi ar baudu. Lai arī ir pagājuši 15 gadi, virtuve joprojām izskatās ideāli un funkcionē lieliski. Protams, ir radušās nelielas problēmas laika gaitā, taču laicīgi sazinoties ar "UP", šīs problēmas vienmēr tikušas novērstas! Paldies par lielisko servisu!

 

Sazināties ar mums

"UP" piedāvā augstas kvalitātes virtuves iekārtas pēc individuāla pasūtījama. Piedāvājam dizainera pakalpojumus, varam arī izgatavot virtuves iekārtu sadarbojoties ar Jūsu dizaineri.