UP Mēbeles

Stūra risinājums SPACE Corner

Bieži tiek ražotas virtuves iekārtas ar „L” vai „U” veida izvietojumu. Šādās virtuves iekārtās izveidojas attiecīgi viens vai divi stūri. Vienkāršākais un ekonomiskākais veids, protams, ir atstāt stūros plauktus. Taču, ja gribam, lai virtuves iekārta ne tikai lieliski izskatītos, bet būtu arī funkcionāla, iesakām izmantot stūru risinājumus.

Populārākie no virtuves iekārtas stūru risinājumiem ir LeMans, Magic Corner vai Space Corner. Šajā rakstā mazliet vairāk apskatīsim stūra korpusu produktu krājumiem SPACE Corner.

SPACE Corner ražo BLUM, viens no Eiropas atzītākajiem furnitūras ražotājiem. Šīs stūra atvilktnes ir izstrādātas tā, lai tajās būtu ērti glabāt lietas vai produktus. Izmantojot šo risinājumu, Jūs lietderīgi izmantosiet telpu un Jūsu virtuves iekārta paliks ergonomiskāka.

Liels plus SPACE Corner ir skaidrā pārskatāmība un viegla piekļuve stūrim. Tas nodrošina pilnu izvilkumu, kas ļauj ieraudzīt visus atvilktnē noglabātos produktus.

Ērti un funkcionāli ir tas, ka SPACE Corner ir iespējams aprīkot ar ORGA-LINE iekšējā sadalījuma sistēmām. Šādā veidā Jūs varat organizēt lietu vai produktu noglabāšanu, atvēlot tik daudz vietas, cik Jūs vēlaties. Augstie mugursienas un sānu paneļi notur iepakojumu stāvus un izvelkamā plaukta iekšpusē.

SPACE Corner ļauj īstenot dažādus šī stūra korpusa risinājumus, izmantojot dažādus izmērus atbilstoši Jūsu vēlmēm. Taču ražotājs iesaka izvēlēties platumu no 900mm līdz 1200mm.

stūra risinājums space corner

Šīs izvelkamās SPACE Corner atvilktnes ir paredzētas svaram līdz 65kg un BLUM lepojas ar to, ka pat pie šāda svara, tās saglabā vienmērīgi slīdošu gaitu.

Pateicoties BLUMOTION, izvelkamie plaukti vienmēr būs aizverami klusi un bez piepūles.

Noslēdzot rakstu pieķersimies klāt izmaksām un salīdzināsim tās ar pārējiem stūra risinājumiem. LeMans vidējā cena tirgū ir sākot no 264.65 Eur, bet Magic Coner būs par vairāk kā simts eiro dārgāks, proti – 390.10 Eur.

Par cik SPACE Corner lielākoties tiek veidots no trim atvilktnēm, izdalīsim katras atvilktnes izmaksas. Augšējā, kas ir mazākā, izmaksā 69.54Eur, bet vidējā un apakšējā, kas ir vienā izmērā – 79.85Eur. Kopā šāds SPACE Corner stūra risinājums sadārdzina virtuves iekārtu vidēji par 229.24Eur.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *