Virtuves iekārta Andrejam

Funkcionalitāte un praktiskums
 

Virtuve ir radīta cilvēkam, kurš tajā pavada ļoti daudz laika - šefpavāram Andrejam. Tā projektēta ar lielu Andreja iesaistīšanos un veidota tā, lai tā būtu maksimāli ērta un funkcionāla.


Virtuve veidota no ozolkoka imitācijas jeb laminētas skaidu plāksnes.

Šis materiāls ir noturīgs pret skrāpējumiem un cita veida bojājumiem. Šī materiāla izvēle ļaus Jums ietaupīt.

Augšējo skapīšu fasādē ir iestrādāts matēts stikls.

Virtuves iekārta ir izvietota "U" veidā ar mākslīgā akmens virsmu un iestrādātu Franke tērauda izlietni. Pie izlietnes ir izveidotas speciālas rievas ūdens novadīšanai. Šī virsma ir apstrādāta tā, lai salaiduma vietas tajā nebūtu redzamas, tādējādi veidojas iespaidīga viengabalaina virsma.

Lai padarītu virtuves stūri funkcionālu un būtu ērti piekļūt lietām, tieka izmantots stūra mehānisms Magic Corner II.

Pēc Andreja vēlmēm, virtuves iekārtā tika iekļauts elegants vīna plaukts ar papildus palauktiņiem, kur glabāt garšvielas.

No sadzīves tehnikas virtuves iekārtā tika iekļauts ledusskapis, cepeškrāns, mikroviļņu krāsns. Protams, neizpalika arī moderna dizaina tvaika nosūcējs.

 
 
 
 

Fotogrāfijas


 
 
 
 
 

Atsauksme


  • Biju ļoti pārsteigts par to cik "UP" komanda ir profesionāla un cik ergonomiski ērtu virtuvi tie māk izplānot! Tā kā virtuvē strādāju, vēlējos, lai mājoklī tā ir pēc iespējas mājīgāka, ērtāka, lai nejustos kā darbā! Pateicos "UP", ka tas ticis īstenots! Esmu saņēmis tieši to ko vēlējos!

    Andrejs

 

Sazināties ar mums

"UP" piedāvā augstas kvalitātes virtuves iekārtas pēc individuāla pasūtījama. Piedāvājam dizainera pakalpojumus, varam arī izgatavot virtuves iekārtu sadarbojoties ar Jūsu dizaineri.