virtuves stūra iekārtas
Uzziniet vairāk par pieprasītākajiem virtuves stūra iekārtas risinājumiem.
January 13, 2018
Hettich atviktnes
Uzziniet vairāk par Hettich atvilktņu vadotnēm
February 6, 2018
virtuves uz pasūtījumu

Mazas virtuves dizains

Uzziniet kā izplānot gaumīgu un praktisku mazas virtuves dizainu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 votes, average: 4.38 out of 5)
Loading...
 
 

Šajā rakstā ieteiksim dažus noderīgus risinājumus kā padarīt mazas virtuves dizainu gaumīgu, funkcionālu un tai pat laikā kā panākt to, lai telpa izskatās plašāka. Lielākajai daļai daudzdzīvokļu namu, kas tika celti 80. gados, ir atvēlēta ļoti maza telpa priekš virtuves iekārtas, uzziniet kā to izmantot pilnvērtīgi.


Ja vēlaties, lai Jūsu virtuve izskatās plašāka, pirmais nosacījums ir minimālisms krāsās un mēbelēs. Iesakām izvēlēties gaišos toņus, jo tie ienesīs telpā vairāk gaismas. Neaizmirstiet, ka gaiša krāsa uzreiz nenozīmē baltu, Jūs droši varat izmantot pasteļtoņus, kas lieliski kombinēsies ar koka vai marmora tekstūru.

Vēl viens lielisks risinājumu kā panākt vizuālu efektu, ka virtuve izskatās plašāka – izmantojiet spoguļus. Viena no piemērotākajām vietām spogulim ir uz sienas starp apakšējiem un augšējie skapīšiem.

 
 

Mazas virtuves dizains – gaumīgi un funkcionāli


Runājot par augšējiem skapīšiem, mazās virtuvēs ne vienmēr visiem plauktiem ir jābūt slēgtiem. Elegantu un gaumīgu rezultātu lieliski var panākt ar vaļējiem plauktiem.

Tie neaizņems daudz vietas un ienesīs papildus gaismu. Vienīgi, lai neradītu nevīžīgas virtuves izskatu, vienmēr ir jāsekot, lai viss ir kārtīgs un tīrs.

Lai padarītu funkcionālākus apakšējos skapīšus, mūsdienu furnitūras ražotāji piedāvā vairākus risinājumus. Populārākie no tiem ir dažādu veidu izvelkamie grozi un vairāku līmeņu atvilktnes ar nodalījumiem, kas palīdzēs organizēt virtuves piederumus. To saturs ir viegli sasniedzams un pārredzams.

Praktisks risinājums mazas virtuves dizainā ir izvelkami dēlīši. Tie ietaupīs vietu un būs ērti pieejami jebkurā brīdī. Līdzīgi var iebūvēt arī izvelkamus garšvielu stendus.

Ja runājam par pannu un podu uzglabāšanu mazās virtuvēs, labākais risinājums ir tos pakārt gar sienu zem augšējiem skapīšiem. Šis variants atbrīvos papildus vietu apakšējos skapīšos, kas nav mazsvarīgi.

 
 

Apgaismojums – mazas virtuve dizains

Viens no vislabākajiem paņēmieniem kā iegūt mazā virtuvē plašuma sajūtu, ir pārdomāts apgaismojums. Uzmanība ir jāpievērš ne tikai griestu, bet arī virtuves iekārtas apgaismojumam.

Mūsdienās tiek piedāvātas dažādas LED virtenes, kuras ir iespējams iebūvēt zem augšējiem skapīšiem, zem apakšējiem skapīšiem un, protams, pašos skapīšos.

Šāds apgaismojums ir ērti kontrolējamas ar pulti vai ar kustības sensoru, tam ir iespējams regulēt gaismas spilgtumu un mainīt tā krāsu.

 
 

Mazas virtuves dizains – tehnikas piedāvājums mūsdienās


Neatņemama virtuves sastāvdaļa ir sadzīves tehnika. Ar to ir iespējams piedot odziņu virtuves dizainam vai gluži pretēji – to sabojāt un radīt masīvas virtuves iekārtas sajūtu.

Tehnikas klāsts ir patiešām liels. Priekš nelielām virtuvēm ir ne tikai mazas trauku mazgājamās mašīnas, bet arī divriņķu plīts virsmas, kas radīs papildus vietu ēdiena gatavošanai.

Tvaika nosūcēju ir iespējams iegādāties brīvstāvošu vai iebūvējamu. Ja ir vēlēšanās, ar to ir iespējams atsvaidzināt virtuves dizainu, bet ja nav, paslēpt un iebūvēt augšējā skapītī.


Ceram, ka mūsu sniegtie padomi palīdzes Jums izplānot ergonomisku, funkcionālu un elegantu virtuves iekārtu. Ja rodas jautājumi par virtuves projektēšanu, droši sazinieties ar mūsu speciālistiem.