Kārļa virtuves iekārta

 

Virtuve iekārtojums, to projektējuši mūsu komandas dizaineri, radīts elegantā minimālisma stilā, apvienojot tumšo ozolkoka šarmu ar eleganti balto toni.

Virtuves lielākā daļa ražota no beicēta ozolkoka. Ozola tonis pielāgots pārējam mājokļa interjeram. Augšējie skapīši - baltā krāsā. Fasādes krāsotas ar baltu krāsu un pēc tam, lai padarītu tās glancētas, tās slīpētas ar dažāda raupjuma smilšpapīriem, lai izveidotu spoguļefektu. Dizainā iekļauts nestandarta tvaika nosūcējs, kas ticis speciāli piemeklēts šai virtuvei. Virtuvē redzam akmens masas virsmu ar izlietni. Šī virsma ir perfekti apstrādāta tā, lai ar izlietni un virsmu nebūtu redzemas salaidumu vietas.

Lai dizains tiktu izstrādāts līdz pilnībai, tā radīšanā tika piesaistīti "UP" labākie speciālisti un ņemtas vērā saimnieku vēlmes.

 

Fotogrāfijas


 
 
 
 

Atsauksme


  • Liels paldies "UP" par skaisto virtuvi! Bijām ar sievu radījuši vīziju, kādu virtuvi vēlamies, "UP" komanda izstrādāja projektu balstoties uz mūsu vēlmēm un iznākums ir lielisks! Virtuve skaista, ļoti ērta! Esam tiešām apmierināti! Paldies!

    Kārlis

 

Sazināties ar mums

"UP" piedāvā augstas kvalitātes virtuves iekārtas pēc individuāla pasūtījama. Piedāvājam dizainera pakalpojumus, varam arī izgatavot virtuves iekārtu sadarbojoties ar Jūsu dizaineri.