virtuves virsma - up mēbeles
Virtuves virsmas – to plusi un mīnusi
May 7, 2017
virtuves fasādes cenas
Maza virtuve? Uzziniet kā to veiksmīgi iekārtot.
June 21, 2017
virtuves ar led apgaismojumu

Virtuves iekārtas ražotas Latvijā

Uzziniet vairāk par "UP" mēbeles ražošanas priekšrocībām.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 votes, average: 4.86 out of 5)
Loading...
 
 

UP" mēbeles ražo augstas kvalitātes virtuves iekārtas, skapjus, iebūvējamos skapjus, durvis un pat kāpnes pēc individuāla pasūtījuma.


Spēj izstrādāt orģinālus risinājumus, kuri atbrīvo "UP" klientus no liekām problēmām, kas saistītas ar izvēlētās mēbeles unikālo konstrukciju.

"UP" komanda ir ieguvusi lielu pieredzi gan mēbeļu projektēšanā, gan izgatavošanā. Apvienojot labākos nozares speciālistus, "UP" spēj profesionāli izstrādāt jebkuru projektu.Furnitūra virtuves iekārtām


Lai nodrošinātu augstu kvalitāti un ilgmūzību, izmantojam tikai Eiropas labākos furnitūras ražotājus - Blum, Hettich un Hafele. Šī furnitūra palīdz virtuves iekārtām nodrošināt ilgu kalpošanas mūžu un, protams, padara ērtāku Jūsu ikdienu.

Mūsu klientiem vienmēr iesakam labāko risinājumu konkrētajā situācijā, lai ne tikai tiktu izpildītas viņu vēlmes, bet arī virtuves iekārta būtu patiešām ērta un funkcionāla.

Ražojam arī budžeta klases virtuves iekārtas, iesakot izdevīgāko furnitūru, taču tai pat laikā neļaujot tai zaudēt ilgmūžību.

Nodrošinam mūsdienīgus furnitūras risinājumus - stūra, piespiedes, elektriskos mehānismus, kā arī modernu un gaumīgu LED apgaismojumu.

 

Virtuves iekārtas materiāli un fasādes


Izvēloties pasūtīt virtuves iekārtu pie mums, Jums būs iespēja izvēlēties materiālus no ļoti plaša klāsta. Piedāvājam vairāku veidu laminātus, kuri piešķirs Jūsu virtuves dizainam odziņu un palīdzēs iepaupīt atvēlēto budžetu, nesamazinot kvalitāti.

Ir iespējams arī izvēlēties krāsotas vai akrila fasādes. Izvēloties krāsotas fasādes Jums būs pieejams ļoti plašs krāsu spektrs.

Jāatzīst, ka krāsotas fasādes šobrīd ir viss pieprasītākās, jo tās ir praktiskas, ilgnoturīgas, pasargātas no skrāpējumiem un ļoti labi iekļaujas virtuves dizainā.


Virtuves iekārtu virsmas


Mūsdienās ir ļoti plaša virtuves virsmu izvēle. Ja vēlēsieties ietaupīt, piedāvāsim Jums lamināta virsmas, kurām kā jau minējām ir daudz dažādi tekstūras varianti. Jasaka, ka šobrīd lamināta virsmaz izvēlas 65% mūsu klientu.

Otrajā vietā izvēlēs ziņā ir ierindojušās mākslīgā akmens virsmas. Protams, mākslīgā akmens virsma ir četras reizes dārgāka par laminātu, bet tai ir ļoti daudz kalpošanas plusu.

Mākslīgajām akmens virsmām ir plaša toņu un krāsu gamma, tās ir viegli kopjamas un tīrāmas, tās ir izturīgas, tās ir iespējami bezšuvju salaidumi un ir iespējams atjaunot bojātās vietas ( ja tādas rodas lietošanas rezultātā ).

Mazāk pieprasītās ir dabīgā akmens virsmas, nerūsējošā tērauda virsmas un dabīgā koka virsmas.

 

Virtuves iekārtu ražošanas izpildes termiņi

Veicot ražošanas optimizāciju, spējam ražot virtuves iekārtas ar patiešām satriecošiem izgatavošanas termiņiem.

Ja lielākā daļa uzņēmu saviem klientiem virtuves iekārtu uzražo un uzstāda 2-3 mēnešos, tad "UP" var lepoties ar to, ka šo darbu paveicam četrās līdz piecās nedēļās.

Protams, ka mēdz būt sarežģītāki projekti, kur izpildes termiņš sasniedz sešas līdz septiņas nedēļas, tomēr vidēji tās ir 4-5."UP" komandai pats svarīgākais ir apmierināts klients, līdz ar to nodrošinam individuālu pieeju katram klientam un visus ar ražošanu saistītos darbus veicam profesionāli un kvalitatīvi.

Ja vēlaties, lai virtuves iekārta ne tikai priecē Jūsu acis, bet arī ērta, funkcionāla un ilgi kalpo, izvēlaties "UP"!