mini virtuve
Noskaidrojiet kā padarīt Jūsu virtuvi ergonomisku un funkcionālu.
January 10, 2018
virtuves uz pasūtījumu
Uzziniet kā izplānot gaumīgu un praktisku mazas virtuves dizainu.
January 22, 2018
virtuves stūra iekārtas

Virtuves stūra iekārtas risinājumi

Uzziniet vairāk par pieprasītākajiem virtuves stūra iekārtas risinājumiem.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 votes, average: 4.86 out of 5)
Loading...
 
 

Šajā rakstā apskatīsim divus populārākos virtuves stūra iekārtas risinājumus. Viens no tiem ir lielākajai daļai zināmais LeMans, otrs – Magic Coner.


Sāksim uzreiz ar izmaksām, LeMans mehānismu ir iespējams iegādāties sākot no 264.65 Eur, bet Magic Coner būs par vairāk kā simts eiro dārgāks, proti – 390.10 Eur.

Ja Jums ir „L” veida virtuves iekārta, sadārdzinājums, izmantojot stūra mehānismu, varbūt nebūs tik ļoti jūtams, bet „U” veida virtuvei tie jau būs vismaz 529.30 Eur par LeMans un 780.20 Eur par Magic Coner.

Šeit tad nu Jums pašiem nāksies sev uzdod jautājumu cik funkcionālu Jūs vēlaties savu virtuves iekārtas stūri. Ja tajā atstāsies plauktus, tie, protams, būs grūtāk izmantojami. Par cik virtuves iekārtu Jūs lietosiet vismaz desmit gadus, varbūt ir vērts apsvērt iespēju par LeMans vai Magic Corner.

 
 

Virtuves stūra iekārtas risinājumi – LeMans


LeMans ir vienīgais stūra vienības risinājums, kas apvieno lielas skapīša telpas izmantošanu, sniedzot izcilu piekļuvi ikdienā nepieciešamām lietām. Ar šo stūra risinājumu skapīša saturs, kas atrodas skapīša aizmugurē, tiek izbīdīts uz priekšu, nodrošinot ērtu piekļuvi ikdienā nepieciešamajiem virtuves piederumiem. Tajā Jūs varat uzglabāt vairākus katlus, pannas kā arī citus piederumus un katrs no tiem vienmēr būs viegli sasniedzams.

LeMans mehānisms ir ļoti viegls, elastīgs un ērti lietojams, tam blakus esošo skapju rokturi nebūs šķēršļi tā atvēršanai un lai izbīdītu tā mehānismu no skapja Jums nebūs jāpiepūlas. Tā plauktu augstums ir regulējams līdz ar to, Jūs to varēsiet pielāgot savām vajadzībām.

Šī stūra mehānisma nestspēja ir 50 kg, kas nozīmē to, ka uz katra plaukta ir pietiekoši daudz vietas, lai novietotu 25 kg smaguma. Realitātē, šo mehānismu ir praktiski neiespējami pārslogot.

 
 

Virtuves stūra iekārtas risinājumi – Magic Corner


Kā saka viens no Eiropas labākajiem furnitūras ražotājiem Kesseböhmer – „Ja Jūs netiekat pie stūra, stūris nāks pie Jums”.

Magic Corner stūra risinājumam nav saistības ar maģiju. Magic Corner patiesībā ir tehniski gudrs risinājums.

Uz tā mehānisma viens virs otrs ir novietoti divi plauktu bloki, kuri ar vienu kustību, vienlaikus piestiprina priekšējo un izvelkamo plauktu un novieto to lietotāja piekļuves zonā.

Tā izbīdīšana notiek vienā klusā un plūstošajā kustībā. SoftStop mehānisms nodrošina arī plaukta ērtu un klusu iebīdīšanu atpakaļ stūrī.