virtuves projektēšana 3
Informācija, kas nepieciešama, lai sastādītu Jūsu virtuves iekārtas projektu
January 9, 2018
virtuves stūra iekārtas
Uzziniet vairāk par pieprasītākajiem virtuves stūra iekārtas risinājumiem.
January 13, 2018
mini virtuve

Mini virtuve

Noskaidrojiet kā padarīt Jūsu mini virtuvi ergonomisku un funkcionālu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
 
 

Šajā rakstā ieteiksim dažus padomus kā padarīt Jūsu mini virtuvi ergonomisku un funkcionālu. Daudziem noteikti rodas jautājums, kur likt kastroļus un pannas, kurām nav vietas ne apakšējos, ne augšējos skapīšos, jo viss ir pilns ar traukiem un citiem virtuves piederumiem.


Ja Jums ir mini virtuve, retos gadījumos šādu problēmu ir iespējams atrisināt ar virtuves pārplānošanu – pārnesot kādu sienu. Protams, lielākajai daļai nav šīs iespējas.

Ko darīt, ja Jums nav iespējas pārplānot virtuvi, bet vēlāties, lai tā būtu ērta? Lasiet tālāk šo rakstu un mūsu eksperti Jums atklās vairākus risinājumus kā padarīt Jūsu mazo virtuvi ergonomisku un funkcionālu.

Bieži vien cilvēkiem, kuriem ir mini virtuve, ir augstie griesti, bet tie netiek izmantoti, jo esošā virtuves iekārta ir pasūtīta pēc standarta izmēriem. Lielisks risinājums kā iegūt papildus vietu mazā virtuvē, ir pasūtīt augšējos skapīšus līdz griestiem.

 
 

Mini virtuve – ergonomiskākais risinājumus

Mēs saviem klientiem iesakam vēl labāku risinājumu, augšējos skapīšus ne tikai taisīt līdz griestiem, bet sadalīt tos divos līmeņos. Tādā veidā Jūs iegūsiet papildus vietu, zemākajiem skapīšiem būs standarta dziļums 320mm, bet augstākajiem – 580mm.

Zemāko līmeni varēsiet izmantot priekš virtuves piederumiem, kuri ir nepieciešami ikdienā, augstāko – priekš retāk izmantojamām lietām.

 
 

Papildus plaukti – mini virtuve

Ja Jums tomēr nepietiek vietas arī ar divu līmeņu augšējiem skapīsiem, papildus risinājums ir izveidot nelielus plauktiņus zem augšējiem skapīšiem. Tajos varēsiet glabāt garšvielas, krūzes vai citas lietas, kuras bieži izmantojat ikdienā.

Protams, ka šādi risinājumi sadārdzinās Jūsu virtuves iekārtas projektu, bet tas noteikti ir tā vērts, lai turpmākos gadus atvieglotu Jūsu ikdienu.


Apakšējo skapīšu funkcionalitāte mini virtuvē

Ar vārdiem ergonomiska un funkcionāla virtuve cilvēki saskaras diezgan reti. Bet kā to saprast – funkcionāla virtuve?

Pavisam vienkārši – furnitūras ražotāji katru gadu piedāvā arvien radošākus risinājumus kā optimizēt Jūsu apakšējo skapīšu vietu un atvieglot piekļūšanu dažādiem kastroļiem un pannām. Pasūtot virtuves iekārtu pie mūsu speciālistiem, mēs Jums ieteiksim jaunākos un labākos furnitūras risinājumus konkrēti Jūsu situācijā.

Viens no furnitūras risinājumiem, ko ir iespējams ieviest katrā virtuves iekārtā, ir dubultās atvilktnes. Tās ne tikai palīdz iegūt vietu, bet arī atvieglo virtuves piederumu organizēšanu.