virtuves virsma - up mēbeles
Virtuves virsmas – to plusi un mīnusi
May 7, 2017
izlietnes - up mēbeles

Granīta izlietnes no "SCHOCK"

Noskaidrojiet vairāk par granīta izlietnēm.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
 
 

1924. gadā radās uzņēmums "SCHOCK" un tas izveidoja pirmo granīta izlietni. Saprastdami, ka tas ir liels atklājums, tie uzreiz savu produktu patentēja.


Neilgi pēc tam, šis uzņēmums patentu sāka tirgot citiem uzņēmumiem, kas arī vēlējās ražot šādu produktu ( viens no tiem bija – ‘’Franke’’ ). Šobrīd 60% no ražotajām virtuves izlietnēm visā pasaulē tiek ražotas pēc "SCHOCK" tehnoloģijām.

Jautāsiet - kāda ir starpība starp "SCHOCK" un citu ražotāju produkciju? "SCHOCK" šo patentēja pirms vairāk kā 90 gadiem, neilgi pēc tam tas sāka šo patentu tirgot citām kompānijām. Kopš tā brīža neviens vēl nav šo formulu uzlabojis, izņemot tās ražotāju - "SCHOCK"!

 
 

CRISTALITE+

"SCHOCK" ir uzlabojis "CRISTALITE+" formulu un radījis "CRISTADUR"! Šīs formulas ir tikai "SCHOCK" rokās un neviens cits ražotājs neražo tik augstas kvalitātes granīta virsmas.

"CRISTALITE" – ir pirmā granīta izlietne. Šodien – "CRISTALITE+". Uzņēmums, attīstot savas tehnoloģijas un vēloties dot cilvēkiem pēc iespējas labāku produktu, uzlaboja šo granīta izlietņu formulu.Tā sastāvā ir 80% granīts un "CRISTALITE+" ir daudz gludāka par tās priekšteci. Tas palielina izlietnes ilgmūžību un atvieglo tās kopšanu.

 
 

CRISTADUR

"CRISTAGUR" ir pats izturīgākais un gludākais granīta izlietņu materiāls. Tas sastāv no 75% granīta ( tas, ka granīta procents mazāks, nebūt nenozīmē to, ka izlietne ir nekvalitatīvāka ) un akrila piemaisījuma. Precīzu formulu "SCHOCK" neatklāj, jo tādējādi tie ir spējīgi būt vienīgie tirgū, kas ražo tik augstas kvalitātes granīta izlietnes.