Tvaika nosūcēji 2
Tvaika nosūcēji – kādu nosūcēju izvēlēties un kā to tīrīt!
October 11, 2017
virtuves tiriba
Seši padomi kā uzturēt virtuvi kārtīgu
November 3, 2017
iebuvejamie skapji attels

Iebūvējamais skapis

Padomi kā izplānot funkcionālu iebūvējamo skapi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 votes, average: 4.71 out of 5)
Loading...
 

Ja Jūs esat viens no laimīgajiem, kuram ir iespēja izbūvēt lielu iebūvējamo skapi kā atsevišku nodalītu telpu, plānošanas process var likties nedaudz biedējošs. Jūs noteikti vēlēsieties, lai šis skapis būtu funkcionāls un skaists, bet ar tik lielu telpu ir grūti saprast, kur sākt.


Esam sastādījuši sarakstu ar ieteikumiem un lietām, kuras, mūsuprāt, būtu jāievēro, lai šādu skapi varētu izveidot pēc iespējas labāku un funkcionālāku.

 
 

Iebūvējamā skapja izvietojumam būtu jānodrošina ērta piekļuve apģērbam un lietām, kuras izmantojat visbiežāk. Atvērti plaukti, pakaramās stangas, atvilktnes, tam visam jābūt ērti un funkcionāli izvietotam, lai būtu ērti un viegli nokomplektēt apģērbu.


Iebūvējamais skapis - stangu izmantošana


Virs stangām uz kurām tiek pakārtas drēbes, izvietojiet plauktus, kuros uzglabāt vai nu sezonas apģērbu vai arī ko tādu, kas tiek izmantots reti.

Skapī būtu jāiekļauj divu līmeņu stangas vai tās jānovieto blakus, lai ikdienas apģērbi (krekli, žaketes, bikses utt.) atrastos blakus un būtu pēc iespējas ātrāk un ērtāk sakomplektējami.

Izmantojiet divu līmeņu stangas vai arī pārvietojamās stangas, lai palielinātu izmantojamo vietu un saistītus apģērbus uzglabātu pēc iespējas tuvāk vienu otram.

Plauktus un stangas novietojiet pie ieejas, lai ieejot skapī būtu plašuma sajūta, lai viss nešķistu saspiests.

Netīro drēbju grozu paslēpiet no acīm. Piemēram, skapītī aiz atgāžamām durvīm, ērtai lietošanai.

 

Atvilknes, stūru un augšējo plauktu izmantošana


Lielisks risinājums, lai atdalītu un sakārtotu mazākas lietas, piemēram, rotaslietas, zeķes, kaklasaites, šalles, ir izmantot iebūvējamā skapja atvilknēs vietu dalītājus.

Lai nostiprinātu konstrukciju, novietojiet starp stangām iebūvētu kumodi.

Lai funkcionālāk izmantotu stūrus, tajos izvieto pakaramās stangas garajām drēbēm, kleitām, garajiem svārkiem, mēteļiem utt.

Augšējos plauktus lietojat reti izmantojamām mantām kā, piemēram, ceļojumu somām, sezonas apģērbam utt.


Iebūvējamais skapis - kurpju plukti un uzglabāšanas korpusi


Kurpju plauktus novietojiet tuvu ieejai, lai apavus būtu viegli paņemt un noglabāt. Biežāk izmantotajiem apaviem, izmantojiet slīpos reliņu plauktus, kas domāti speciāli apavu glabāšanai.

Uzglabāšanas korpusus jāveido augstus, līdz pašiem griestiem, lai atvēlēto telpu izmantotu maksimāli daudz būtu vēlams, lai plauktu augstumu būtu iespējams mainīt, lai tajos varētu uzglabāt dažāda izmēra mantas.