Skapji

Kvalitāte. Individuāli risinājumi. Savlaicīgi izpides termiņi.
 

Daži no mūsu izstrādātajiem projektiem

Skapju skapis


5m x 5m


Šāds skapis ir tikai viens. Un šo mēs saucam par SKAPJU SKAPI. Skapis, kurš ir piecus metrus plats un piecus metrus augsts.

Šī ir "UP" vizītkarte. "UP" galdniekiem šī skapja izgatavošana bija liels izaicinājums, un pēc tā pārvarēšanas ir augusi mūsu galdieku pārliecinātība, ka viss ir iespējams. Šis milzīgais skapis ir no ozola, kas krāsots ar melnu krāsu un tai pa virsu uzklāta lakas kārta. Šī lieliskā kombinācija padara ozolu melnu un izceļ tā tekstūru. Jaunākās tehnoloģijas ir ļāvušas to izgatavot tā, lai nebūtu redzamas skrūves un stiprinājumi, tikai koks. Skapim nav rokturu, un pirmajā acu uzmetienā varētu šķist, ka tajā arī nav atvilkņu vai atveramu durtiņu, taču tā nav. Visas atvilktnes un durtiņas darbojas uz piespiedes mehānismu, kas arī ir ļāvis šajā projektā neiekļaut rokturus un citas liekas detaļas. Šajā skapī ir iebūvēts arī vīna ledusskapis.

Šo skapi izstrādāja "UP" speciālisti, sadarbojoties ar daudziem citiem augstākās klases dizaineriem. Visas detaļas tika saskaņotas ar klientu, kurš bija patiesi apmierināts ar projekta iznākumu.

"UP" neiespējamo pārvērš par iespējamu.


Apskatīt

Skapis Aijai


Klasika


Aija, veiksmīgās sadarbības dēļ, pie "UP" ir pasūtījusi ne tikai virtuves iekārtu, bet arī šo lielisko skapi.

Skapis, tā pat kā daļa no Aijas virtuves, ir veidots no koka, kas krāsots matētā baltā krāsā. Šis tonis mēbelei dod klasisku un izmalcinātu pieskaņu. Skapja durvīs iestrādāts stikls. Mēbelei pieskaņoti dizainiski skaisti rokturīši.

"UP" pārvērtīs Jūsu vīziju realitātē.


Apskatīt

Skapis Kaspara ģimenei


Individuāli risinājumi


Funkcionāla viesistabas mēbele, kas apvienota ar rakstāmgaldu, TV mēbeli, kā arī skapi lietu uzglabāšanai.

Tā individuāli pielāgot Kaspara un viņa ģimenes vēlmēm, kur katrai sīkākajai detaļai ir paredzēta sava vieta - i-robotam, printerim, televizoram, datoram u.c.

"UP" Jūsu vēlmes pārvērš realitātē.


Apskatīt