Skapji

 

Skapju skapis


5m x 5m


Šāds skapis ir tikai viens! Un šo mēs saucam par SKAPJU SKAPI! Skapis, kurš ir piecus metrus plats un piecus metrus augsts.

Šī ir "UP" vizītkarte! Ja "UP" speciālisti spēja uzražojām šo, tad var uzražot jebko! Šis milzīgais skapis ir no ozola, kas krāsots ar melnu krāsu un tai pa virsu uzklāta lakas kārta! Šī lieliskā kombinācija padara ozolu melnu un izceļ tā tekstūru. Jaunākās tehnoloģijas ir ļāvušas to uzražot tā, lai nebūtu redzama neviena skrūvīte, neviens stiprinājums, tikai koks! Skapim nav neviena roktura, un pirmajā acu uzmetienā varētu šķist, ka tajā arī nav atvilkņu vai atveramu durtiņu, taču tā nav. Visas atvilktnes, visas durtiņas darbojas uz piespiedes mehānismu, kas arī ir ļāvis šajā projektā neiekļaut rokturus un citas liekas detaļas! Šajā skapī ir iebūvēts arī vīna ledusskapis!

Šo skapi izstrādāja "UP" speciālisti, sadarbojoties ar daudziem citiem augstākās klases dizaineriem. Visas detaļas tika saskaņotas ar klientu, kurš bija patiesi apmierināts ar iznākumu.

"UP" neiespējamo pārvērš iespējamu.


Apskatīt

Skapis Aijai


Klasika


Aija, veiksmīgās sadarbības dēļ, pie "UP" ir pasūtījusi ne tikai virtuves iekārtu, bet arī šo lielisko skapi.

Skapis, tā pat kā daļa no Aijas virtuves, ir veidots no koka, kas krāsots matētā baltā krāsā! Šis tonis mēbelei dod klasisku un izmalcinātu pieskaņu. Skapja durvīs iestrādāts stikls! Mēbelei pieskaņoti dizainiski skaisti rokturīši.

"UP" pārvērtīs Jūsu vīziju realitātē.


Apskatīt