Noskaidrojiet sava projekta izmaksas

Plašāku informāciju par virtuves iekārtas plānošanu, materiālu izvēli- lasiet sadaļā Blogs

Ja, Jums ir skaidrs vietuves plānojums- aizpildiet pieteikumu, ja nē- sazinieties ar mums

Mūsu speciālists +37122417023

info@up-mebeles.lv

 
Lūdzu ievadiet telefona numuru pa kuru notiks saziņa
Lūdzu norādiet epasta adresi caur kuru notiks komunikācija
Liela nozīme virtuves iekārtas izcenojumam ir izmantotie fasāžu materiāli. Tie iedalās 4 kategorijās.Pirmā kategorija- Zemākās izmaksas virtuves iekārtai būs izmantojot lamināta fasādes. Izvēloties laminātu, tāmē tiks rēķināts Egger lamināts. Egger lamināti ir vieni no kvalitatīvākajiem laminātiem Latvijas tirgū. Otrā kategorija- Akrils. Akrilu izvēlas, ja Jūs vēlties fasādes glancētas, spīdīgas. Akrilam pieejami arī matēti toņi. Jāpiemin ka akrila m2 cena ir 3 reizes lielāka kā laminātam. Trešā kategorija- Krāsots. Krāsotu izvēlas, ja Jūs vēlaties fasādes ar pildiņiem, profilfrēzējumiem vai arī frēzētām līnijām. Vai arī Jūs vēlaties kādu īpašu toni fasādēm. Fasādes ir iespējams nokrāsot jebkurā tonī no NCS kataloga. Ceturtā kategorija- Finierēts. Finierētas fasādes izvēlas, ja Jūs vēlaties virtuvi ar dabīga koka izskatu. Pieejami dažādi cēlkoku finierējumi. Bāzes variantā fasādes tiks rēķinātas no ozolkoka finierējuma.
Virtuves virsmas cenas ir ļoti atšķirīgas, bāzes cenā tiks rēķināta Egger lamināta darba virsma. Norādot citu variantu, cenu piedāvājumu varēsim sniegt tikai pēc toņa izvēles. Katram tonim un materiālam ir ļoti atšķirīgas cenas.
Piedāvājumā tiks iekļautas Blum antaro atvilktņu mehānismi, pieejami arī citi varianti, taču izvēlētos lētāku kvalitāte būs zemāka.
Lūdzu norādiet telpas izmērus kur atradīsies virtuves iekārta. Piem. siena nr.1-2500mm, siena nr2.-2000mm, augstums 2600mm
Click or drag a file to this area to upload.
Click or drag a file to this area to upload.
Click or drag a file to this area to upload.