Virtuves izgatavošana

 
 

Virtuve vienmēr ir bijusi neatņemama mājokļa sastāvdaļa, tāpēc ir būtiski to izplānot pareizi, lai tā ir funkcionāla un ērta.

Pēdējo desmitgažu laikā, mainoties materiāliem, tehnoloģijām un cilvēka izdomai, virtuve ir kļuvusi par vienu no apdzīvotākajām vietām mājoklī! "UP" meistari, ražo kvalitatīvas un ilgmūžīgas virtuves iekārtas pēc pasūtījuma.

 
 
 

Virtuves savienojas ar viesistabām vai ir atsevišķas telpas. Tās var būt gan lielas, gan mazas. Virtuvē mēs gatavojam, vakariņojam ģimenes lokā vai ar draugiem! Virtuvei mūsu dzīves kvalitātē ir milzīga loma!

Tieši tāpēc virtuves izgatavošana pēc pasūtījuma ir viena no "UP" specialitātēm. Izstrādāsim projektu atbilstoši Jūsu vēlmēm, ieteiksim labākos risinājumus un radīsim gaumīgu, ērtu un funkcionālu virtuvi tieši Jums!

 

Apskatīt "UP" darbus

"UP" komandā ir atlasīti cilvēki, kas mīl to ko dara, un dara to ar degsmi! Mūsu meistari izgatavos Jums augstākās kvalitātes virtuves iekārtas un mēbeles!
 
 

“UP” komanda ražo augstākās kvalitātes virtuves mēbeles pēc pasūtījuma. Spēj izstrādāt orģinālus konstrukcijas risinājumus, kuri atbrīvo “UP” klientus no liekām problēmām, kas saistītas ar izvēlētās mēbeles unikālo konstrukciju.

“UP” komandai pats svarīgākais ir apmierināts klients, līdz ar to nodrošinam individuālu pieeju katram klientam un visus ar ražošanu saistītos darbus veicam profesionāli un kvalitatīvi.

Ja vēlaties, lai mēbeles ne tikai priecē Jūsu acis, bet arī ilgstoši un kvalitatīvi funkcionē, izvēlaties “UP”!

 

Sazinieties ar mums

"UP" piedāvā augstas kvalitātes virtuves iekārtas pēc individuāla pasūtījama. Piedāvājam dizainera pakalpojumus, varam arī izgatavot virtuves iekārtu sadarbojoties ar Jūsu dizaineri.