Virtuves iekārta Edmundam

Modernisms un funkcionalitāte
 

Edmunda virtuve ir apvienota ar plašu viesistabu, tāpēc viņa ģimene uzdrīkstējās izvēlēties tumšas fasādes apvienojumā ar ozolkoka imitāciju.

Fasādes ražotas no lamināta - melns matēts un kā jau minējām, ozolkoka imitācija.

Par cik augšējo skapīšu rinda ir ar koka tekstūru, arī galda virma tika izvēlēta no tā paša materiāla.

Izlietne ir no vadošā granīta izlietņu ražotāja SCHOCK. Modelis "CRISTALITE+" ir daudz gludāks par tās priekšteci. Tas palielina izlietnes ilgmūžību un atvieglo tās kopšanu.

Atvilktņu vadotnes tika pasūtītas no Eiropas furnitūras ražotāja Hettich.

Lai virtuves iekārtas darba virsma būtu pietiekami un vienmērīgi apgaismota, zem augšējo skapīšu pirmās un otrās rindas ir iebūvēts LED apgaismojums no Hafele ar kustības sensora slēdzi.

Visa sadzīves tehnika ir iebūvējama, virtuve ir aprīkota ar ledusskapi, trauku mašīnu, cepeškrāsni, plīts virsmu un brīvstāvošu tvaiku nosūcēju.

 
 
 
 

Fotogrāfijas


 
 
 
 
 

Atsauksme


  • atsauksme - solvita
    Vienkārši lieliska virtuve - viss pārdomāts, ērts un ietilpīgs. Paldies Jums par mūsu brīnišķīgo virtuvi!

    Solvita

  • Ģimenē ir spēks! To var teikt par UP komandu. Paldies par mūsu brīnišķīgo virtuvi! Pārdomāts, mūsu ģimenes prasībām atbilstošs, moderns un funkcionāls dizains un materiāli.

    Edmunds

 

Sazināties ar mums

"UP" piedāvā augstas kvalitātes virtuves iekārtas pēc individuāla pasūtījama. Piedāvājam dizainera pakalpojumus, varam arī izgatavot virtuves iekārtu sadarbojoties ar Jūsu dizaineri.