Ginas skapis

 

Šāds skapis ir tikai viens. Un šo mēs saucam par SKAPJU SKAPI. Skapis kurš ir piecus metrus plats un piecus metrus augsts.

Šī ir "UP" vizītkarte. "UP" galdniekiem šī skapja izgatavošana bija liels izaicinājums, un pēc tā pārvarēšanas ir augusi mūsu galdieku pārliecinātība, ka viss ir iespējams. Šis milzīgais skapis ir no ozola, kas krāsots ar melnu krāsu un tai pa virsu uzklāta lakas kārta. Šī lieliskā kombinācija padara ozolu melnu un izceļ tā tekstūru. Jaunākās tehnoloģijas ir ļāvušas to izgatavot tā, lai nebūtu redzamas skrūves un stiprinājumi, tikai koks. Skapim nav rokturu, un pirmajā acu uzmetienā varētu šķist, ka tajā arī nav atvilkņu vai atveramu durtiņu, taču tā nav. Atvilktnes un durtiņas darbojas uz piespiedes mehānismu, kas arī ir ļāvis šajā projektā neiekļaut rokturus un citas liekas detaļas. Šajā skapī ir iebūvēts arī vīna ledusskapis.

Šo skapi izstrādāja "UP" speciālisti, sadarbojoties ar daudziem citiem augstākās klases dizaineriem. Visas detaļas tika saskaņotas ar klientu, kurš beigās ieguva tieši to, ko vēlējies.

 

Fotogrāfijas


 
 
 
 

Atsauksme


  • Esmu ļoti apmierināta ar iznākumu. "UP" komanda ir attaisnojusi manas liktās cerības!

    Gina

 

Sazināties ar mums

"UP" piedāvā augstas kvalitātes skapjus pēc individuāla pasūtījama. Piedāvājam dizainera pakalpojumus, varam arī izgatavot skapi sadarbojoties ar Jūsu dizaineri.