Kök för Kjell

Moderna un ergonomiska virtuves iekārta
 

Kaspars vēlējās, lai “UP” meistari radītu modernu, funkcionālu un ērtu virtuves iekārtu viņa dzīvoklim.

Sākotnēji virtuves iekārta tika plānota ar baltām krāsotām fasādēm un gaiši brūnu no DuPont Corian. Pēc ilgam pārdomām, Kaspars nonāca pie secinājuma, ka tomēr viņa dzīvoklim piestāvēs gaiši pelēka virtuves iekārta ar baltu DuPont Corian galda virsmu.

Lai piešķirtu virsmai odziņu un padarītu to ērtāku, tika izveidotas noteces pie izlietnes. Šīs ūdens rievas ir vienkāršs un praktisks risinājums, lai atvieglotu virsmas tīrīšanu un palīdzētu notecēt ūdens šļakatām pēc trauku mazgāšanas.

Savukārt, lai nesabojātu virsmu ar karstu katliņu vai tikko no plīts noņemtu pannu, virsmā tika iestrādāti izņemami metāla stienīši. Tas lieliski kalpos kā paliktnītis, kas vienmēr būs pa rokai tam paredzētajā vietā.

Runājot par sadzīves tehniku, Kaspars deva priekšroku neiebūvējamajam ledusskapim. Virtuves iekārta vēl ir aprīkota ar iebūvējamo cepeškrāsni, tvaika nosūcēju un elektrisko plīts virsmu.

Par cik virtuves iekārtai ir divi stūri, lai tos padarītu maksimāli izmantojamus, tika iebūvēti divi LeMans mehānismi un viens izvelkamais grozs no Kessebōhmer. Atvilktņu vadotnes no Hettich, bet atkritumu konteiners no Hafele. Pabūvējamā izlietne no Franke.

Lai virtuves iekārta būtu mājīga un varētu ērti tajā darboties, zem augšējie skapīšiem tika iebūvēts Hafele LED apgaismojums.

 
 
 
 

Fotogrāfijas


 

Kontakta oss
     

    Kontakta oss