Pålitligt familjeföretag - Uzticams ģimenes uzņēmums

„UP” mēbeles ir uzticams ģimenes uzņēmums ar ilggadēju pieredzi mēbeļu ražošanā. Ražojam augstas kvalitātes virtuves iekārtas un citas mēbeles pēc individuāla pasūtījuma priekš Zviedrijas, Somijas, Dānijas, Vācijas un, protams, Latvijas. Izmantojam tikai labāko furnitūru no BLUM, Hettich, Hafele un Kessebohmer.

 
 

Mūsu komanda

 
 
 

Virtuves iekārtas ražošanā izmantojam augstākās kvalitātes izejmateriālus, kas garantē izstrādājuma kvalitāti.

Piedāvājam virtuves iekārtas ar lamināta, masīvkoka, DuPont Corian, STARON LOTTE, Meganite, CAESARSTONE, SILESTONE, TECHNISTONE galda virsmām.

 

Virtuves iekārtas


Virtuves iekārtu kvalitāti nodrošina augsti kvalificēti speciālisti un modernas ražošanas tehnoloģijas.

Mūsu komandā darbojās tikai zinošākie un ar pieredzi bagātākie mēbeļu ražošanas inženieri, kuri atradīs risinājumu pat vissarežģītākajās situācijās.


Apskatīt

 
 

Ražojam arī dažāda veida skapjus pēc individuāla pasūtījuma. Lai nodrošinātu mēbeles ilgmūžību, izmantojam tikai augstākās kvalitātes izejmateriālus un furnitūru.

Esam gatavi sarežģītiem un individuāliem risinājumiem. Mēbeles ražošanā varam piesaistīt dizainerus vai arī sadarboties ar Jūsu dizaineri.

 

Mēbeles pēc pasūtījuma


Veicam projektu izstrādi un realizāciju saskaņā ar Jūsu vēlmēm un mājokļa interjeru. Esam gatavi uzklausīt Jūsu vēlmes un ieceres, lai radītu mēbeli atbilstoši Jūsu vīzijai.


Apskatīt

 
 

Lai mūsu klientiem nodrošinātu ne tikai augstu kvalitāti, bet arī izcilu servisu, ražojam arī dažāda veida kāpnes.

Izgatavojam kāpnes no masīvkoka vai saplākšņa, ko iespējams apvienot ar stiklu un nerūsējošo tēraudu.

 

Kāpnes


Izgatavojam kāpnes priekš Zviedrijas, Somijas, Dānijas, Vācijas un, protams, Latvijas.

Esam ieguvuši lielisku pieredzi, strādājot ar visdažādākajiem materiāliem. Spējam apmierināt jebkura klienta vēlmes un ieceres.


Apskatīt

 

Kontakta oss