[vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”10px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”2/3″]

UP STŪRA DĪVĀNI

[vc_column_text]

Katrs cilvēks savās mājās vēlas izjust harmoniju un mājīgumu. Stūra dīvāni telpas iekārtojumu padara “mājīgu”, pat ja tas novietots birojā. Stūra dīvānā var ērti atlaisties, to neizvelkot, uz tā var apsēsties daudz viesu.

Stūra dīvāna vienīgais trūkums ir tas, ka tā apjomīgums ierobežo pārvietošanas iespējas – lielākajai dīvānu daļai izvietojuma stūris (mazākā un lielākā daļas) nemainās, izņemot dīvāniem transformeriem (stūra variants maināms pēc mājas apstākļiem).

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″]

STŪRA DĪVĀNI

[vc_column_text]

Pasūtot stūra dīvānu, ir jāvērš uzmanība uz dīvāna ārējiem izmēriem (gabarītiem), jo atzveltņu daļas formu, lielumu dēļ un atkarībā no modeļiem tie var būtiski mainīties.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”20px”][vc_column_text]

KVALITĀTE

[/vc_column_text][vc_column_text]

Piedāvājam ļoti ērtus, mājīgus un patīkāmus stūra dīvānus par draudzīgām cenām. Sadarbojamies tikai ar kvalitatīvākajiem stūra dīvānu ražotājiem.

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”5px”][vc_btn title=”SAZINIETIES AR MUMS” style=”outline-custom” outline_custom_color=”#61d622″ outline_custom_hover_background=”#61d622″ outline_custom_hover_text=”#ffffff” shape=”square” size=”lg” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Fup-mebeles.lv%2Fsazinaties-ar-mums%2F|||”][vc_empty_space height=”10px”]

Sadarbības partneri
[vc_empty_space height=”10px”][/vc_column][/vc_row]