Virtuves iekārta Aijai

Moderni klasiska virtuves iekārta
 

Aija ir sieviete ar izsmalcinātu stilu, kura savā virtuvē apvienojusi gan mūsdienīgo, gan nedaudz klasisko.


Aija ir izvēlējusies divus fasāžu veidus. Apakšējo skapīšu fasādes - ozolkoka imitācija. Augšējo skapīšu fasādes - krāsotas baltā, matētā tonī.

Virsma - bēša, laminēta skaidu plāksne. Šī virsma lieliski iederas šādā virtuvē. Tā ir skaista, noturīga pret skrāpējumiem un ļauj arī ietaupīt.

No virtuves iebūvējamās tehnikas Aija savā virtuvē ir izvēlējusies - cepeškrāsni ar mikroviļņu krāsni, trauku mazgājamo mašīnu, plīts virsmu un, protams, tvaiku nosūcēju.

Lai virtuves iekārtu padarītu funkcionālāku, tajā ir iebūvēts ērts izvelkams grozs lietu glabāšanai un, protams, praktisks atkritumu konteiners.

Aija, sadarbojoties ar "UP" speciālistiem, ir radījusi šo dizainu. "UP" eksperti ieteica labākos risinājumus un izstrādāja šo virtuves iekārtas dizainu līdz pilnībai.

 
 
 
 

Fotogrāfijas


 

Atsauksme


  • Paldies ''UP mēbelēm'' par lieliski padarīto darbu! Esmu ļoti apmierināta ar iznākumu. Gan virtuve, gan skapis kā arī iebūvējamais skapis manā interjerā iederas lieliski un kalpo godam. Paldies!

    Aija

 

Sazināties ar mums

"UP" piedāvā augstas kvalitātes virtuves iekārtas pēc individuāla pasūtījama. Piedāvājam dizainera pakalpojumus, varam arī izgatavot virtuves iekārtu sadarbojoties ar Jūsu dizaineri.