Par mumsNoskaidrojiet vairāk par mūsu uzņēmumu.

 
 

Mūsu klientiem vienmēr iesakām labāko risinājumu konkrētajā situācijā, lai ne tikai tiktu izpildītas viņu vēlmes, bet arī virtuves iekārta būtu patiešām ērta un funkcionāla.

Veicot ražošanas optimizāciju, spējam ražot virtuves iekārtas ar patiešām satriecošiem izgatavošanas termiņiem.

Ja lielākā daļa uzņēmumu virtuves iekārtu ražo 2 mēnešos, tad "UP" var lepoties ar to, ka šo darbu paveicam četrās līdz piecās nedēļās.

"UP" komandai pats svarīgākais ir apmierināts klients, līdz ar to nodrošinām individuālu pieeju katram klientam un visus ar ražošanu saistītos darbus veicam profesionāli un kvalitatīvi.

 
 

"UP" mēbeles ražo augstas kvalitātes virtuves iekārtas, skapjus, iebūvējamos skapjus, durvis un pat kāpnes pēc individuāla pasūtījuma.

"UP" komanda ir ieguvusi lielu pieredzi gan mēbeļu projektēšanā, gan izgatavošanā. Apvienojot labākos nozares speciālistus, "UP" spēj profesionāli izstrādāt jebkuru projektu.

Lai nodrošinātu augstu kvalitāti un ilgmūzību, izmantojam tikai Eiropas labākos furnitūras ražotājus - Blum, Hettich un Hafele. Šī furnitūra palīdz virtuves iekārtām nodrošināt ilgu kalpošanas mūžu un, protams, padara ērtāku Jūsu ikdienu.