Komanda

 

Pēteris Treijs


Ražošanas vadītājs | Galdnieks


Pēteris ir ""UP galvenais koka virtuozs. Galdnieks ar vairāk kā 20 gadu pieredzi. Cilvēks, kuram koks nav darbs, bet gan hobijs un sirds lieta.

Viņš atbild par to, lai ražošanas process ritētu raiti un lai pie Jums nonāktu labākās kvalitātes produkts. Pētera komanda ir atlasīta no augstākās klases meistariem un cilvēkiem, kas mīl to, ko dara. Varat būt droši, ka pie Jums pasūtītā mēbele nonāks laikā un tieši tāda, kādu Jūs to vēlējāties. Katrā no "UP" ražotajām mēbelēm un virtuves iekārtām Pēteris un pārējie "UP" meistari ieliek savu sirdi.


Jānis Treijs


Projektu vadītājs | Klientu atbalsts


Jau no bērna kājas, Jānis ir palīdzējis savam tēvam. Sākotnēji ar asistēšanu – instrumentu padošanu, skaidu tīrīšanu un citiem sīkiem darbiem. Gadiem ejot, pienākumi ir kļuvuši nopietnāki. Arī viņš iemīlēja koku un to ko mēs darām.

Jānis ir cilvēks, kurš ir atbildīgs par to, lai klienti būtu apmierināti ar "UP" servisu. Jānis ar komandu Jums izveidos projektu, kas atbildīs tieši Jūsu vēlmēm, kā arī konsultēs un ieteiks Jums labākos risinājumus.


Ronalds Burnickis


Mārketinga nodaļas vadītājs


Ronalds ir ļoti ambiciozs un mērķtiecīgs cilvēks. Gadu gaitā apguvis mārketinga un dizaina viltības. Cilvēks, kurš mīl sasniegt vairāk.

Ronalds nes "UP" vārdu pasaulē, veidojot pārdomātas un apjomīgas reklāmas kampaņas. Viņa komanda atbild arī par to, lai cilvēki saņemtu pēc iespējas izsmeļošāku informāciju par "UP" produktiem un nozari kā tādu. Ronalda komanda veido informatīvus un izglītojošus rakstus par mēbelēm, materiāliem, jaunākajām tendencēm un citām nozarei svarīgām lietām.


 

Pēteris Treijs

Ražošanas vadītājs

peteris@up-mebeles.lv


Galdnieks ar vairāk kā 20 gadu pieredzi. Cilvēks, kuram ražot mēbeles ir hobijs un sirds lieta.

Jānis Treijs

Projektu vadītājs

janis@up-mebeles.lv


Jānis kopā ar "UP" komandu izveidos projektu, kas atbildīs tieši Jūsu vēlmēm.

Ronalds Burnickis

Mārketinga nodaļas vadītājs

ronalds@up-mebeles.lv


Ronalds nes "UP" vārdu pasaulē, veidojot pārdomātas un apjomīgas reklāmas kampaņas.