AtsauksmesUP mēbeles augsti novērtē klientu atsauksmes un tās noteikti motivē strādāt un attīstīties vēl vairāk.

 
 

Zane


Virtuves iekārtas


Perfekta kvalitāte, viegla komunikācija un plaša materiālu izvēle. Esmu ļoti priecīga par savu virtuvi un tās izgatavotājiem.

Dina


Virtuves iekārtas


Paldies UP mēbeles par kvalitatīvi izpildītu darbu un par nestandarta risinājumiem! Virtuves iekārta izskatās lieliski :)

Solvita


Virtuves iekārtas


Vienkārši lieliska virtuve - viss pārdomāts, ērts un ietilpīgs. Paldies Jums par mūsu brīnišķīgo virtuvi!

Edmunds


Virtuves iekārtas


Ģimenē ir spēks! To var teikt par "UP" komandu. Paldies par mūsu brīnišķīgo virtuvi! Pārdomāts, mūsu ģimenes prasībām atbilstošs, moderns un funkcionāls dizains un materiāli. :)

Santa Šķila


Virtuves iekārtas


Paldies par "UP" izgatavoto virtuves iekārtu, tiešām esmu ļoti apmierināta! Un milzīgs prieks par to, ka iznākums ir tieši tāds, kādu to vēlējos! :)

Elīna Rūdniece


Kāpnes


Paldies par kvalitatīvi izgatavotajām ozolkoka kāpnēm, esmu ļoti apmierināta! Ar nepacietību gaidu pasūtīto virtuves iekārtu!

Līga


Virtuves iekārta


"UP" virtuve manā mājoklī jau ir 15 gadus! Un nevaru pateikt neko sliktu! Viss ir maksimāli labi. Ērtāku virtuvi iedomāties nespēju. Lietoju šo virtuvi ar baudu. Lai arī ir pagājuši 15 gadi, virtuve joprojām izskatās ideāli un funkcionē lieliski. Protams, ir radušās nelielas problēmas laika gaitā, taču laicīgi sazinoties ar "UP", šīs problēmas vienmēr tikušas novērstas! Paldies par lielisko servisu!

Aija


Virtuves iekārta un divi skapji.


Paldies ''UP" mēbelēm par lieliski padarīto darbu! Esmu ļoti apmierināta ar iznākumu. Gan virtuve, gan skapis, kā arī iebūvējamais skapis manā interjerā iederas lieliski un kalpo godam. Paldies!

Svetlana


Virtuves iekārta


Mūsu ģimene ir patiesi apmierināta par padarīto darbu. Priecē tas, ka viss tika izdarīts solītājos termiņos.

Agris Jakobsons


Mēbeles INDEX CAFE


Esmu ļoti apmierināts par "UP" ražotajām mēbelēm priekš INDEX CAFE. Kvalitāte tiešām ir lieliska! Par to paši varat pārliecināties, atnākot iedzert kafiju INDEX CAFE Brīvības bulvārī 32.

Rita


Virtuves iekārta


Esmu patiesi apmierināta ar savas sapņu virtuves realizēšanu. Paldies par kvalitatīvi ieguldīto darbu.

Gina


5m augsts skapis


Esmu ļoti apmierināta ar iznākumu. "UP" komanda ir attaisnojusi manas liktās cerības!

Andrejs


Virtuves iekārta


Biju ļoti pārsteigts par to cik "UP" komanda ir profesionāla un cik ergonomisku un ērtu virtuvi tie māk izplānot. Tā kā virtuvē strādāju, vēlējos, lai mājoklī tā ir pēc iespējas mājīgāka, ērtāka, lai nejustos kā darbā. Pateicos "UP", ka tas ticis īstenots!, esmu saņēmis tieši to ko vēlējos.

Kārlis


Virtuves iekārta


Liels paldies "UP" par skaisto virtuvi. Bijām ar sievu radījuši vīziju, kādu virtuvi vēlamies, "UP" komanda izstrādāja projektu balstoties uz mūsu vēlmēm un iznākums ir lielisks. Virtuve ir eleganta un ļoti ērta! Esam apmierināti!